Skip to main content
AES Innovation TÜRKAK Akrediteli A Tipi Muayene Kuruluşudur.

Referanslar

Eaton Ulusoy Elektrik

Eaton Ulusoy Elektrik

EATON ULUSOY ELEKTRİK Ankara Yerleşkesi için NFPA 70E ve IEEE 1584 standartları kapsamında tesiste bulunan elektrikli tüm panolar için Ark Flash Analizi çalışması yapılmış olup, etiketleme hizmeti de sunulmuştur.
Sonoco Ambalaj

Sonoco Ambalaj

SONOCO AMBALAJ BURSA TESİSLERİ için NFPA 70E ve IEEE 1584 standartları kapsamında tesiste bulunan elektrikli tüm panolar için Ark Flash Analizi çalışması yapılmış olup, etiketleme hizmeti de sunulmuştur.
Oyak Gıda

Oyak Gıda

OYAK GIDA VE TARIM HOLDİNG A.Ş (OYAK) grubuna teknik danışmanlık hizmeti kapsamında Durum Değerlendirmesi (DD-Due Diligince), teknik danışmanlık hizmetleri sağlanmıştır. OYAK Grubu ile çalışmalarımız neticesinde detaylı teknik inceleme yapılarak kuruma sunulmuştur.
BMC Otomotiv

BMC Otomotiv

BMC Otomotiv’e ait İzmir’de bulunan 4 tesisin elektrik tesisatı kapsamlı olarak incelenmiştir. IEC 60364-6, IEC 62305 standartları çerçevesinde elektrik tesisatı, topraklama tesisatı ve yıldırımdan korunma sistemi denetlenerek detaylı rapor kuruma sunulmuştur.
Coca Cola

Coca Cola

Coca Cola Erbil tesislerinde elektrik tesisat denetimine konu olacak noktaların belirlenmesi amacıyla topraklama noktası araştırması ve keşif raporu oluşturulmuştur.
Rosneft

Rosneft

Rosneft Erbil tesislerinde topraklama tesisatı denetimi ve detaylı yıldırımdan korunma risk analizi ile yıldırımdan korunma sistemi incelenmiştir.
Danone

Danone

Danone Erbil tesislerinde elektrik tesisatı kapsamlı olarak incelenmiştir. IEC 60364-6 standartı çerçevesinde elektrik tesisatı ve topraklama tesisatı denetlenerek detaylı rapor kuruma sunulmuştur.
Tamek Gıda

Tamek Gıda

OYAK tarafından satın alımı planlanan TAMEK GIDA VE KONSANTRE SAN. VE TIC. AŞ. portföyü için teknik danışmanlık hizmeti kapsamında kapsamlı bir Durum Değerlendirmesi (DD-Due Diligince) çalışması gerçekleştirilmiştir. Teknik inceleme aşaması tamamlandıktan sonra detaylı durum değerlendirme raporu kuruma sunulmuştur.
Kümaş

Kümaş

Kütahya ilinde bulunan ve operasyonlarına 1972 yılında başlayan KÜMAŞ’ın OYAK tarafından satın alımı planlanması nedeniyle portföyü için teknik danışmanlık hizmeti kapsamında kapsamlı bir Durum Değerlendirmesi (DD-Due Diligince) çalışması gerçekleştirilmiştir. Teknik inceleme aşaması tamamlandıktan sonra detaylı durum değerlendirme raporu kuruma sunulmuştur
Habitat

Habitat

Kadın Kooperatiflerine Yönelik Eğitim Programı” kapsamında belirlenen eğitim başlıklarına yönelik oluşturulan içerikleri, HABİTAT tarafından belirlenen katılımcılara aktarılması işi kapsamında eğitim içeriğinin hazırlanması, eğitimlerin planlanması ve eğitimlerin katılımcılara verilerek sertifikalandırılması hizmeti verilmektedir.
MKE Barutsan

MKE Barutsan

MKE Barutsan Roket ve Patlayıcı Fabrikasın’da güç kalitesinin analizi, faz dengesizliklerinin izlenmesi ve gerilim düzensizliklerinin görülmesi için enerji analizi ve harmonik ölçümü yapılmış, topraklama sistemi kapsamlı olarak incelenerek kuruma sunulmuştur.
Kırıkkale Üniversitesi

Kırıkkale Üniversitesi

Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi elektrik tesisatı kapsamlı olarak incelenmiştir. IEC 60364-6, IEC 62305 standartları çerçevesinde elektrik tesisatı, topraklama tesisatı ve yıldırımdan korunma sistemi denetlenmiş, güç kalitesinin analizi, faz dengesizliklerinin izlenmesi ve gerilim düzensizliklerinin görülmesi ve yaşanan elektrik kesintilerinin kaynağının bulunması amacıyla enerji analizi ve harmonik ölçümü yapılmış ölçüm sonuçları detaylı bir rapor haline getirilerek kuruma sunulmuştur.
M.D.A

M.D.A

Proje kapsamında Gana Cumhuriyeti’nin enerji altyapısı ve kapasitesinin iyileştirilmesi amacıyla AG dağıtım şebekesi ve şehirlerarası iletim şebekesinin iyileştirilmesine ilişkin işe ilişkin ihale dosyası hazırlanarak Gana Kalkınma Ajansı’na sunulmuştur.
Tübitak Bilgem

Tübitak Bilgem

TÜBİTAK BİLGEM Gebze tesisi güç kalitesinin analizi, faz dengesizliklerinin izlenmesi ve gerilim düzensizliklerinin görülmesi ve yaşanan elektrik kesintilerinin kaynağının bulunması amacıyla enerji analizi ve harmonik ölçümü yapılmış ölçüm sonuçları detaylı bir rapor haline getirilerek kuruma sunulmuştur.
Gemlik Gübre

Gemlik Gübre

Gemlik Gübre Fabrikası için proje kapsamında CE direktiflerine ve PED Doküman Danışmanlığı (2014/68 / EU Basınçlı Ekipmanlar Direktifine (PED)) uygunluk denetimi gerçekleştirilmiştir.
UNF Makina

UNF Makina

UNF Makina tesisi elektrik tesisatı kapsamlı olarak incelenmiştir. IEC 60364-6, IEC 62305 standartları çerçevesinde elektrik tesisatı, topraklama tesisatı ve yıldırımdan korunma sistemi denetlenerek detaylı rapor
Vangölü Elektrik

Vangölü Elektrik

Vangölü Elektrik Dağıtım Şirketi bünyesinde işletilen 5 dağıtım merkezi için röle koordinasyon hesapları ETAP raporları ile kuruma sunulmuştur.
Doğuş İnşaat

Doğuş İnşaat

TCDD tarafından Doğuş İnşaat yükleniciliğinde sürdürülen Kayaş-Yerköy Hattı Yüksek Hızlı Tren Projesi kapsamında Kırıkkale, Elmadağ ve Büyükyağlı’da bulunan şantiyeleri elektrik tesisatı kapsamlı olarak incelenmiştir. IEC 60364-6, IEC 62305 standartları çerçevesinde elektrik tesisatı, topraklama tesisatı ve yıldırımdan korunma sistemi denetlenerek detaylı rapor kuruma sunulmuştur.
Kırıkkale Silah OSB

Kırıkkale Silah OSB

Kırıkkale OSB ve Kırıkkale Silah OSB’de faaliyet gösteren firmalara güneş enerji sistemi kurulumu öncesinde fizibilite ve ön değerlendirme iş ve işlemleri gerçekleştirilerek güneş enerji santrallerinin kurulumu aşamasına ulaşan süreçte maliyet, üretim-tüketim, geri dönüş süresi ve santral için yatırımcı/kredi bulma aşamalarında danışmanlık hizmeti verilmektedir.
Elsitel Elektromekanik

Elsitel Elektromekanik

TCDD tarafından Doğuş İnşaat yükleniciliğinde, Elsitel Elektromekanik alt yükleniciliğinde sürdürülen Kayaş-Yerköy Hattı Yüksek Hızlı Tren Projesi kapsamında fonksiyonel tasarım dokümanı (154/27,5 kV) hazırlanarak trafo merkezlerinin tasarımı gerçekleştirilmiştir. Kuruma sunulan tasarım dokümanı ile ilgili trafo merkezleri kurulmuş ve işletmeye alınmıştır.
T-Kalıp

T-Kalıp

T-Kalıp tesisi elektrik tesisatı kapsamlı olarak incelenmiştir. IEC 60364-6, IEC 62305 standartları çerçevesinde elektrik tesisatı, topraklama tesisatı ve yıldırımdan korunma sistemi denetlenerek detaylı rapor kuruma sunulmuştur.
Mekasan

Mekasan

Mekasan tesisi elektrik tesisatı kapsamlı olarak incelenmiştir. IEC 60364-6, IEC 62305 standartları çerçevesinde elektrik tesisatı, topraklama tesisatı ve yıldırımdan korunma sistemi denetlenerek detaylı rapor kuruma sunulmuştur.
Onur Mühendislik

Onur Mühendislik

ONUR Mühendislik tesisi elektrik tesisatı kapsamlı olarak incelenmiştir. IEC 60364-6, IEC 62305 standartları çerçevesinde elektrik tesisatı, topraklama tesisatı ve yıldırımdan korunma sistemi denetlenerek detaylı rapor kuruma sunulmuştur.
Yaşam Hastanesi

Yaşam Hastanesi

Yaşam Hastanesi elektrik tesisatı kapsamlı olarak incelenmiştir. IEC 60364-6, IEC 62305 standartları çerçevesinde elektrik tesisatı, topraklama tesisatı ve yıldırımdan korunma sistemi denetlenerek detaylı rapor kuruma sunulmuştur.
Bahadır Kimya

Bahadır Kimya

Bahadır Kimya tesisi elektrik tesisatı kapsamlı olarak incelenmiştir. IEC 60364-6, IEC 62305 standartları çerçevesinde elektrik tesisatı, topraklama tesisatı ve yıldırımdan korunma sistemi denetlenerek detaylı rapor kuruma sunulmuştur. Kırıkkale Emniyet Müdürlüğü 5627 sayılı Enerji Verimliliği Kanunu’na göre enerji yöneticisi görevlendirmekle yükümlü olan (yıllık toplam enerji tüketimi 250 TEP ve üzeri veya toplam inşaat alanı 10.000 m2 ve üzeri) kamu binaları için Enerji Yöneticiliği Şartnamesi hazırlanarak kuruma sunulmuştur.

İLETİŞİM

Teknopark Ofis : Yenişehir Mah. Ulubatlı Sok. KKÜ Teknopark 1.Ar-Ge Binası No:30/24 Yahşihan / KIRIKKALE

Telefon: +90 850 532 7189

E-Posta: info@aesinn.com